ul. Północna 2, Kościan

SZKOŁA TAŃCA POEZJA

Poznaj naszą Szkołę Tańca!

SZKOŁA TAŃCA POEZJA

Zaangażowanie i ciężka praca wielu osób pozwoliła stworzyć firmę, której motorem działania są słowa profesora Wieczystego „Tańczyć może każdy”, dlatego wkładamy wiele starań, by każdy mógł doskonalić swoje umiejętności. Naszą wizytówką wciąż pozostaje taniec towarzyski, jednak z roku na roku coraz większą rolę odrywają nasze zespoły tańca współczesnego i nowoczesnego.

TANIEC TO ŻYCIE, A ŻYCIE TO POEZJA

Mając świadomość jak ważną rolę odgrywa w naszym życiu taniec, postanowiliśmy otworzyć się na nowe rozwiązania. Organizowanie imprez o wymiarze sportowym, edukacyjnym i kulturalnym pozwala nam odpowiedzieć na potrzeby każdego z Was. Niektóre wydarzenia mają charakter kameralnych koncertów, inne zaś – warsztatów tanecznych. Współdziałamy z Urzędem Miasta Kościana oraz Gminą Kościan, dzięki czemu realizujemy wspólnie projekty artystyczne dla dzieci i dorosłych. Kilkuletnia, owocna współpraca, nieocenione wsparcie miasta, gminy i powiatu oraz Wasze zaufanie utwierdza nas w przekonaniu, że to, co robimy, ma sens.

PRZEMYŚLANA ORGANIZACJA

W Szkole Tańca Poezja kładziemy nacisk na najwyższy poziom nauczania i organizacji. Zajęcia prowadzone są w trzech salach wyposażonych w lustra, dzięki czemu możemy skupić się perfekcyjnym wyprowadzeniu każdego ruchu oraz stałym doskonaleniu umiejętności. Szkoła znajduje się w centrum miasta, co czyni ja dostępną dla każdego. Dla komfortu Klientów nasza placówka wyposażona jest w recepcję, dużą szatnię i toalety.

POSTAW Z NAMI PIERWSZY KROK

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy pragną spędzić swój wolny czas w niepowtarzalny sposób. Postaramy się wprowadzić Was w magię tańca i sprawić, że zaczniecie postrzegać go jako wyzwolenie i radość! Taniec to życie, a życie to Poezja!

NAJWAŻNIEJSZE DATY

NASZA TANECZNA EKIPA

WYJĄTKOWA ATMOSFERA

Instruktorzy i trenerzy w Szkole Tańca Poezja to ludzie pełni pasji i zaangażowania, którzy tworzą wyjątkową atmosferę naszej placówki. To nie tylko nauczyciele tańca: to także mentorzy, przyjaciele i inspiracje dla naszych tancerzy. Ich oddanie w pracy, cierpliwość i pozytywne podejście sprawiają, że każdy może odkrywać piękno tańca i rozwijać swoje umiejętności.

POTWIERDZONE KWALIFIKACJE

Wszystkie osoby uczące w Szkole Tańca Poezja to eksperci w dziedzinie tańca i ruchu. Posiadają bogatą wiedzę teoretyczną i praktyczną zdobytą na licznych szkoleniach i kursach. Wieloletnie doświadczenie pedagogiczne sprawia, że są w stanie dostosować swoje podejście do każdego uczestnika, niezależnie od poziomu zaawansowania.

Julia

TANIEC TOWARZYSKI

Specjalizuje się w tańcu towarzyskim oraz latynoamerykańskim. Jestem licencjonowanym instruktorem tańca, posiadam liczne dyplomy taneczne z wysokimi wynikami. Byłam członkiem kadry wielkopolskiej w tańcu towarzyskim. Brałam udział w Mistrzostwach Polski i Świata WADF. Posiadam certyfikaty animatora zabaw dla dzieci.

ABT

Natalia

BALET

Ola

Mikołaj

Kinga

Dawid

BREAKDANCE

GALERIA FOTO & WIDEO

Zobacz tancerzy Poezji w akcji!
Sprawdź naszą kolekcję zdjęć i nagrań z turniejów, pokazów, wyjazdów, eventów.

Szkoła Tańca POEZJA Kościan

ul. Północna 2, 64-000 Kościan (główny)
ul. Bernardyńska 2, 64-000 Kościan (dodatkowy)

poniedziałek - sobota, godz. 10:00 - 20:00