OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ

MINUT
SEKUND
TURNIEJ TRWA!

13-14.04.2024 (SOBOTA i NIEDZIELA)
SALA SPORTOWA UL. WIELICHOWSKA 43A, KOŚCIAN

29-30.04.2023
(SOBOTA i NIEDZIELA)
SALA SPORTOWA
UL. WIELICHOWSKA 43A, 64-000 KOŚCIAN

Zapraszamy kluby zrzeszone i niezrzeszone, wszystkich tancerzy chcących skonfrontować swój dorobek artystyczny na różnych poziomach zaawansowania.

ORGANIZATORZY WYDARZENIA

K.T.S. POEZJA KOŚCIAN

ul. Bernardyńska 2, 64-000 Kościan, PL
tel.: 694-923-373
biuro@szkolapoezja.pl
www.szkolapoezja.pl

GMINA MIEJSKA KOŚCIAN

ul. Młyńska 15, 64-000 Kościan, PL
tel.: 65-512-11-11
sekretariat@gminakoscian.pl
www.gminakoscian.pl

GMINA MIEJSKA KOŚCIAN

ul. Młyńska 15, 64-000 Kościan, PL
tel.: 65-512-11-11
sekretariat@gminakoscian.pl
www.gminakoscian.pl

SPONSORZY & PARTNERZY

15.01.2024 - strona internetowa wydarzenia została uruchomiona.
27.03.2024 - dodano skład sędziowski
28.03.2024 - dodano repertuar

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

KATEGORIE TANECZNE

modern, jazz, contemporary ballet, inne formy tańca,
street dance, hip-hop, new age, house, popping, locking
- dodatkowo kat. do lat 6 bez podziału na style -

KATEGORIE WIEKOWE

8 - 9 lat  |  10 - 12 lat  |  13 - 15 lat  |  16+ lat

FORMY PREZENTACJI

SOLO  |  MINIFORMACJA  |  FORMACJA

TERMIN

13-14.04.2024
plan godzinowy wkrótce

LOKALIZACJA

ul. Wielichowska 43, Kościan
wjazd od strony ul. Śmigielskiej

REJESTRACJA

przez system online:
www.danceit.pl

PARKIET

wielkość: 10m x 12m
wejście w obuwiu zmiennym

dyplomy za uczestnictwo, puchary za 1, 2 i 3 miejsce

DOJAZD

Sugerujemy dojazd od strony ul. Śmigielskiej, jednej z największych ulic w Kościanie.

To najwygodniejsza i najszybsza trasa.

Przed halą znajduje się parking dla samochodów osobowych.

Kierowców autobusów, po wysadzeniu zawodników, prosimy o zostawianie pojazdów na dużym, dedykowanym parkingu przy Basenie MOSiR Kościan, ok. kilometr od hali.

CATERING

Istnieje możliwość zamówienia obiadów grupowych dla zespołów tanecznych.
Zamówienia należy składać pod numerem telefonu: 530 670 529.

OPCJA 1
Rosołek
De volaille, pieczone ziemniaki, surówka
Cena: 24zł

OPCJA 2
Zupa pomidorowa
Filet z kurczaka, ziemniaki purée, surówka
Cena: 24zł

Kosz samej zupy: 12zł
Koszt tylko drugiego dania: 20zł

SKŁAD SĘDZIOWSKI

Kasia Kate Rosół

Tancerka, choreograf, pedagog, organizatorka tanecznych eventów, instruktor tańca ze specjalnością Hip Hop. Absolwentka białostockiego WOAiK na kierunku taniec oraz instruktor teatralny. Reżyser ruchu.
Juror w przeglądach artystycznych, na ogólnopolskich turniejach i festiwalach tanecznych. Współpracuje z wieloma formacjami tanecznymi w formie zajęciowej, na obozach i warsztatach.

Joanna M. Czajkowska

Tancerka, choreograf, pedagogtańca, absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, doktor sztuk muzycznych w dyscyplinie taniec, gdzie
także wykładała reżyserię, dramaturgię i inscenizację spektakli tańca. Jako choreograf debiutowała w 1997 roku, a w 1998 rozpoczęła artystyczną współpracę z Jackiem Krawczykiem, co stało się początkiem istnienia Sopockiego Teatru Tańca. Jest laureatką licznych wyróżnień i nagród, z czego najważniejsze to: brązowy Medal Zasłużony Kulturze Gloria Artis (2018), odznaka honorowa Zasłużona dla kultury polskiej (2010), Sopocka Muza (2015), Stypendium dla Twórców Kultury Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego (2017). W 2006 była nominowana do nagrody „Artysta Roku 2005” w plebiscycie Gazety Wyborczej Trójmiasto, a w styczniu 2016 roku nominowana do nagrody „Osobowość Roku 2015” w plebiscycie Dziennika Bałtyckiego. Jest twórcą i współtwórcą choreografii do ponad 60 spektakli Sopockiego Teatru Tańca. Wraz z Sopockim Prezentowała swoje prace na wielu festiwalach w całej Polsce i za granicą. Zajmuje się tańcem również od strony teoretycznej, jest członkinią Polskiego Forum Choreologicznego. W latach 1998-2023 pełniła rolę dyrektorki i głównego producenta Sopockiego Teatru Tańca. Od 2023 roku gościnnie wyklada na Uniwersytecie Gdańskim.

Anna YouYa Jujka

Jest choreografem, pedagogiem i tancerką. Tańczy od 7-go roku życia. W ciągu 38 lat pracy z tańcem miała styczność z wieloma technikami tanecznymi, dzięki czemu posiada umiejętność łączenia takich stylów jak: jazz, modern dance, contemporary, broadway jazz, hiphop, ragga, house i wiele innych. Doświadczenie zdobywała w Polsce, Niemczech, Anglii, Francji, USA. Brała udział w licznych przedsięwzięciach artystycznych: spektaklach, pokazach firmowych, koncertach itp. na terenie całego kraju i zagranicą. Współpracuje ze szkołami tańca na terenie całego kraju, zasiada w jury od najmniejszych do największych zawodów, turniejów w kraju jak i zagranicą (Niemcy, Francja, Dania). W jej dorobku znajduje się realizacja reklam, teledysków, programów tv, projektów niekomercyjnych, filmów fabularnych. Choreograf trzech edycji You Can Dance/Polska TVN, członek Jury dwóch edycji Got To Dance/Polska Polsat. Współtworzy pokazy mody w kraju i zagranicą. Poprzez swoje działania w świecie tanecznym i serce, które wkłada we wszystko co robi dostała przydomek Mama YouYa.

PROWADZĄCY / HOST

Vito Ostyn WS

Od 15 lat na scenie muzycznej. Raper, freestyle’owiec, beatboxer, tancerz, konferansjer, aktor teatralny i żołnierz zawodowy.
Grał główną rolę w jednym z pierwszych hip-hopowych musicali w Polsce. Finalista mistrzostw Polski WBW we freestyle’u i beatbox’ie, oraz telewizyjnego show TVP2 „Bitwa na Głosy”.
Oprócz oldschoolowego tworzenia show – solo – od dekady występuje z największymi gwiazdami polskiej branży muzycznej.

FORMULARZ KONTAKTOWY