Spraw, by święto Twojego dziecka było dla niego wyjątkowym przeżyciem – zorganizuj mu przyjęcie w Szkole Tańca Poezja! Zatroszczymy się o wszystko: od doskonałej atmosfery, przez tort z wybranym motywem, aż po zaproszenia.

Roztańczone urodziny w Szkole Tańca Poezja to gwarancja niezapomnianych wrażeń dla Twojego dziecka i jego gości. W czasie trwania urodzinowego przyjęcia na wszystkich uczestników czekać będzie moc wyjątkowych atrakcji zapewnionych przez naszych uśmiechniętych animatorów!

Oferta stanowi wartą uwagi alternatywę dla przyjęć urodzinowych organizowanych w lokalnych bawialniach i klubach sportowych. Różnorodność tanecznych styli gwarantuje świetną zabawę dla dzieci o różnych zainteresowaniach, nie tylko muzyczno-sportowych.

☆ Szczegółowy opis i regulamin ☆

urodziny

OFERTA URODZINOWA
450zł za 8 osób, Jubilat gratis. Każda kolejna osoba = 30zł