DISCO SHOW, TANIEC TOWARZYSKI
JULIA

Absolwentka sportowej szkoły w Puszczykowie. Pierwsze kroki w tańcu stawiała gdy miała 4 latka, mama zapisała ją do kółka tanecznego w lokalnym domu kultury. Od tej pory taniec jest nieodłącznym elementem w jej życiu.

Animatorka zabaw dla dzieci. Ukończyła kurs salsy i bachaty. Jej pasją jest taniec towarzyski. Brała udział w licznych turniejach tańca towarzyskiego, w Pucharze klas, w Mistrzostwach okręgu wielkopolskiego, w których wytańczyła awans do kadry okręgu wielkopolskiego w tańcach latynoamerykańskich.

Jest otwarta na różne style, również taniec współczesny oraz taniec latynoamerykański solo, w którym zdobyła vice-mistrzo Polski WADF. Ciągły rozwój poprzez liczne szkolenia i warsztaty w Warszawie, Poznaniu z mistrzami Polski w tańcu towarzyskim. Pracuje z dziećmi, jej grupy brały udział w pokazach tanecznych na Dni Kościana i Gali Tanecznej Szkoły Tańca Poezja. Zainteresowania: Sport – lekkoatletyka, moda, motoryzacja, muzyka.

trener-julia