Portfolio

Jonasz
TANIEC TOWARZYSKI / NAJMŁODSZE GRUPY

Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie na kierunku Wychowanie Fizyczne, aktualnie student Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej na kierunku Pedagogika w Łodzi.
Przygodę z tańcem rozpoczął 15 lat temu na kursie tańca. Pasja, samodyscyplina, piękno sztuki tańca, sprawiły że swoją drogę życiową związał z tańcem i sportem.
Obecnie, aktywny tancerz oraz członek Polskiego Towarzystwa Tanecznego, posiadający klasę taneczną B w stylu latynoamerykańskim oraz standardowym. Uczestnik licznych ogólnokrajowych oraz międzynarodowych turniejów tańca organizowanych przez Polskie Towarzystwo Taneczne. Turnieje rangi Grand Prix, Mistrzostwa Klas, Mistrzostwa Okręgu, Puchar Profesora Mariana Wieczystego, to tylko nie liczne turnieje w których brał udział i zajął czołowe miejsca. Ciągle poszerzający swoją wiedzę taneczną poprzez liczne szkolenia i warsztaty u najlepszych nauczycieli tańca w Polsce i zagranicą. Uzyskał certyfikat „Latino Mix”. Od wielu lat instruktor tańca w Szkole Tańca Poezja. Na co dzień nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej w Swarzędzu.