demo
demo

STREFA TAŃCA

Naszą wizytówką wciąż pozostaje taniec towarzyski, jednak z roku na roku coraz większą rolę odrywają nasze zespoły tańca współczesnego i nowoczesnego. W Szkole Tańca Poezja kładziemy nacisk na najwyższy poziom nauczania i organizacji. Zajęcia prowadzone są w trzech salach wyposażonych w lustra, dzięki czemu możemy skupić się perfekcyjnym wyprowadzeniu każdego ruchu oraz stałym doskonaleniu umiejętności.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

demo
firma

STREFA SMUKŁEJ SYLWETKI

Stricte sportową naszej oferty wypełniają grupowe zajęcia sportowe o różnym charakterze - od spokojnych aktywności po intensywne ćwiczenia. Wszystkie treningi prowadzone są przez doświadczonych trenerów, co gwarantuje bezpieczeństwo, efektywność i świetną atmosferę.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

demo
dieta

DIETETYK

Prawidłowe odżywianie przyczynia się do podniesienia efektywności treningu i poprawy wyników. Aby zadbać o doskonałą formę i zdrowie naszych podopiecznych, od 2017 roku współpracujemy z dyplomowanym dietetykiem. Regularne konsultacje pomagają dopasować jadłospis do zapotrzebowania kalorycznego oraz bezpiecznie chudnąć lub przygotowywać ciało na budowanie masy mięśniowej.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

demo

NAPISZ DO NAS

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania! Jesteśmy do dyspozycji.