ROZTAŃCZONE URODZINY DLA DZIECKA
i NASTOLATKA

Spraw, by święto Twojego dziecka było dla niego wyjątkowym przeżyciem
– zorganizuj mu przyjęcie w Szkole Tańca Poezja

Roztańczone Urodziny w naszej szkole to gwarancja niezapomnianych wrażeń dla Twojego dziecka i jego gości. Specjalnie dla Jubilata przygotujemy wyjątkowe przyjęcie, w czasie którego na wszystkich uczestników zabawy czekać będzie moc wyjątkowych atrakcji, zapewnionych przez naszych fantastycznych animatorów!

PAKIET PODSTAWOWY:
- 2-godzinne pełne atrakcji i niezapomnianych wrażeń przyjęcie
- lekcja tańca wybrana przez jubilata
- doświadczeni prowadzący
- dekoracja sali
- zaproszenia dla wszystkich gości
- upominek dla jubilata

CENA: 350zł. Opłata obejmuje 8 osób + Jubilat gratis. Każda kolejna osoba = 25zł.

PAKIET ROZSZERZONY:
- 2-godzinne pełne atrakcji i niezapomnianych wrażeń przyjęcie
- lekcja tańca wybrana przez jubilata
- doświadczeni prowadzący
- dekoracja sali
- zaproszenia dla wszystkich gości
- upominek dla jubilata
- malowanie buziek
- napoje (soki owocowe)
- popcorn
- torcik urodzinowy zgodnie z upodobaniami Jubilata

CENA: 450zł. Opłata obejmuje 8 osób + Jubilat gratis. Każda kolejna osoba = 30zł.

Regulamin Urodzin w Szkole Tańca „Poezja”
1.Rezerwacji przyjęcia urodzinowego można dokonać osobiście lub telefonicznie.
2. Organizacja imprezy zostaje uruchomiona po wypełnieniu Formularza Organizacji Urodzin i wpłacie zaliczki w wysokości min. 50 zł.
3. Rezerwacja terminu urodzin bez wpłaty zaliczki utrzymywana jest do 5 dni
4. Przełożenie przyjęcia lub jego odwołanie  jest możliwe na trzy dni przed umówionym terminem, w innym przypadku wpłacona zaliczka nie podlega zwrotowi.
5. Podczas przyjęcia rodzice (opiekunowie) biorą odpowiedzialność za bezpieczeństwo wszystkich uczestników oraz za przestrzeganie Regulaminu Szkoły Tańca „Poezja” przez zaproszone dzieci oraz osoby dorosłe.
6. Na przyjęcie należy przybywać na ustaloną godzinę rozpoczęcia urodzin, w innym przypadku zostanie doliczony czas pobytu dziecka w Klubie wg obowiązującego cennika. Przekroczenie tego czasu jest jednoznaczne z rozpoczęciem naliczania czasu pobytu w Szkole zgodnie z cennikiem.
7. Stała opłata dotyczy ilości do 10 dzieci. Za każdego kolejnego gościa pobierana jest opłata wg cennika urodzin, tzn. 25 zł za pakiet I oraz 30 zł za pakiet II.
8. Rozliczenie przyjęcia następuje po zakończeniu przyjęcia.
9. Dzieci są zobowiązane do spożywania poczęstunku wyłącznie w sali urodzinowej. Jest to podyktowane względami higienicznymi i bezpieczeństwa.
10. Ostateczna liczba gości powinna zostać potwierdzona nie później niż na dzień przed imprezą.
11. Szkoła Tańca ”Poezja” nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w szatni oraz na sali urodzinowej.
12. Za gości uważa się dzieci od 3 do 12 roku życia.
13. Nie prowadzimy rezerwacji stolików (miejsc) dla rodziców/opiekunów dzieci biorących udział w przyjęciu.
14. Wpłacenie zaliczki jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.
15. Wszystkie informacje dotyczące urodzin umieszczone na stronie internetowej w zakładce ROZTAŃCZONE URODZINY oraz w Szkole, stanowią integralną część regulaminu.
16. Uczestnicy przyjęcia urodzinowego są zobowiązani do przestrzegania głównego regulaminu Szkoły Tańca „Poezja”.

Oficjalny plakat TANECZNYCH URODZIN