bannar
19.03.2016r oraz 24.04.2016r Koncert Charytatywny dla Stasia Kowalczyka.
Pierwszy koncert odbył się w Kościańskim Ośrodku Kultury, w którym zaprezentowały się: Orkiestra Dęta z Krzywinia, Zespół Pieśni i Tańca „Żeńcy Wielkopolscy” grupa prowadzona przez Rafała Rosolskiego oraz grupa dorosła pod kierunkiem Eugeniusza Kurasińskiego. W tak znakomitym gronie nie mogło zabraknąć tancerzy ze Szkoły Tańca Poezja. Drugi koncert odbył się w Centrum Kultury w Śmiglu. W tak szczytnym celu sale wypełnione były po brzegi. Goście i artyści kolejny raz stanęli na wysokości zadania.

.

23.04.2016r OTTT „Taniec Pełną Parą” w Rakoniewicach.
W sobotę odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “Taniec Pełną Parą” w Rakoniewicach. Udział wzięło 35 klubów tanecznych z całej Polski w tym około 150 par. Szkołę Tańca Poezja reprezentowało 8 par. Cztery pary debiutujące w kat. 8-9 lat Nikola Zając i Kajetan Neumann w kl. H zajęli 2 miejsce, w kat. 12-13 lat kl. H Bartosz Mizera i Julia Tomyślak oraz Filip Mizera i Aleksandra Kaczmarek zajęli 1 miejsca. Natomiast w kat. juniorów młodszych 14-15 lat Kl. G Mateusz Wachowiak i Marta Nyczka zajęli również najwyższe miejsce na podium. Natomiast w kat. pow. 15 lat kl. E Mikołaj Kaczmarek i Monika Piechel 2 miejsce. Był to już 5 turniej organizowany w Rakoniewicach. Poziom turnieju był bardzo wysoki. Do rywalizacji pary przyjechały min. z Poznania, ze Szczecina, Zielonej Góry, Warszawy, Leszna, Jeleniej Góry i Wrocławia. Debiut i jednocześnie wyniki naszych par jest tym bardziej imponujący zważywszy na ilość konkurentów. Nasze pary przygotowywały się do tego startu od września ubiegłego roku – to krótki okres dla każdego początkującego sportowca- by wziąć udział w zawodach. “Najważniejszy” turniej już za nimi, teraz czeka ich jeszcze cięższa praca by wynik utrzymać i piąć się w górę w rankingu Polskiego Towarzystwa Tanecznego.

.

16. 04.2016r XIII Otwarty Turniej Wiosny Tańca w Mosinie.
Szczęśliwa 13 dla Poezji.
W sobotę 16 kwietnia odbył już XIII Otwarty Turniej Wiosny Formacji Tanecznych i Solistów w Mosinie.Udział w nim wzięło około 90 zespołów tanecznych z całej Polski oraz solistów. Do Mosiny zjechali się tancerze min. z Poznania, Leszna, Szczecina, Zielonej Góry, Gostynia, Lubonia i Kościana. Szkołę Tańca Poezja reprezentowały 4 grupy taneczne łącznie 35 tancerzy. W kat. najmłodszej do 11 lat grupa tańca współczesnego, Poezja Juvenille zajęła 1 miejsce na podium i wróciła ze złotymi medalami. W kategorii seniorów pow. 16 lat, w szranki stanęła grupa Shake Team Dancehall w kat. Street Dance, w kat. taniec współczesny Youtha Jazz Poezja oraz w kat. inne formy tańca Formacja Latino Ladies Latynoski zajęły 2 miejsce na podium. Tegoroczny turniej w Mosinie okazał się szczęśliwy dla Poezji, ponieważ do Kościana wróciliśmy ze złotem i srebrem.

.

12. 03.2016r IX Przegląd Taneczny „TANIEC BEZ GRANIC”
W sobotę 12.03.2016r w Gostyńskim Ośrodku Kultury “Hutnik” odbył się IX Przegląd Taneczny”Taniec bez granic”. Udział wzięło 315 tancerzy, którzy reprezentowali formacje taneczne i duety. Tancerze przyjechali z całej Wielkopolski min. z Lubonia, Wałcza, Pakosławia, Kalisza, Krotoszyna, Leszna, Wolsztyna i z Kościana. Szkołę Tańca Poezja, reprezentowały 4 grupy: Latino Ladies”Latynoski”, Jazz “Youtha”, Dancehall “Shake Team” oraz najmłodsza grupa tańca współczesnego “Juvenille”. Wszystkie zespoły reprezentowały bardzo wysoki poziom artystyczny, rywalizacja była ogromna. Największe emocje budziła kategoria dziecięca do 10 lat. W tej kategorii, nasza najmłodsza grupa Jazz “Juvenille” zajęła III miejsce na podium. Radość i uśmiech na twarzy tancerzy, bezcenne. Dzieci otrzymały Dyplom, statuetkę III miejsca oraz drobne upominki. Były to pierwsze zawody tej grupy tanecznej, tym bardziej cieszy fakt z zajętego miejsca.

.

6. 03. 2016r OTTT w Międzyrzeczu.
Po dwumiesięcznej przerwie turniejowej, tancerze ze Szkoły Tańca Poezja ruszyli na parkiety. Mocnym akcentem rozpoczęli Mikołaj Kaczmarek oraz Monika Piechel, gdzie na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Międzyrzecza zdobyli zaszczytne 2 miejsce na podium. Tym samym wywalczyli awans w swojej kategorii wiekowej pow. 15 lat do Kl. “D” w tańcach latynoamerykańskich. W turnieju organizowanym przez federacje Polskiego Towarzystwa Tanecznego, wzięło udział 151 par z 32 klubów z całej Polski.

.

30.04.2015r.
W minioną sobotę, Szkoła Tańca „Poezja”, grupa tańca współczesnego, zdobyła 3 miejsce rozegranego w Mosinie Otwartego Turnieju Wiosny Formacji Tanecznych i Solistów. W turnieju wzięło udział blisko 900 tancerzy, z 65 klubów z całej Polski. Szkoła Tańca „Poezja” startowała w kat. pow. 15 lat senior, z inscenizacją taneczną w stylu Modern. Był to pierwszy udział w zawodach, tej grupy tanecznej z naszej szkoły tańca, tym bardziej cieszy fakt z zajętej lokaty na podium. Gratulujemy tancerzom i życzymy dalszych sukcesów!

.

29.04.2015r.
Po przerwie zimowej w kalendarzu turniejowym, od 15 marca, nasze pary w tańcu towarzyskim brały udział w Ogólnopolskich Turniejach Tańca Towarzyskiego w Międzyrzeczu, OTTT Częstochowa, Suchy Las, Kórnik „Festival Tańca Biała Dama” , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny. Pary Mikołaj Kaczmarek – Monika Piechel oraz Arkadiusz Buchowski-Agata Stachowiak, reprezentowały nasz klub zajmując czołowe lokaty finałowe, gdzie każdy turniej obsadzony był silnie przez około 150 par z całej Polski. Gratulujemy naszym parom i życzymy dalszych sukcesów.

.

08.04.2015r.
Klub Tańca Sportowego „Poezja” oraz Urząd Gminy Kościan, zaprasza dzieci i młodzież z gminy Kościan, na Kurs Tańca Towarzyskiego, który rozpocznie się 8 kwietnia o godz. 18.00 w Gimnazjum im. J.P.II w Oborzyskach Starych. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w każdą środę. Wstęp bezpłatny. Serdecznie Zapraszamy.

.

12.02.2015r.
W czwartek 12. 02. 2015r. w Kościańskim Ośrodku Kultury, Burmistrz Miasta Kościana wręczył zawodnikom z różnych dyscyplin sportowych nagrody i wyróżnienia za rok 2014. Gratulujemy. Wśród nagrodzonych była również nasza para taneczna Arkadiusz Buchowski i Agata Stachowiak reprezentująca Klub Tańca Sportowego”Poezja”. Życzymy dalszych sukcesów.

.

10 - 11.01.2015r.
W dniach 10-11.01.2015r w Krakowie odbył się najbardziej prestiżowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Profesora Mariana Wieczystego. Nasz klub i miasto reprezentowały dwie pary, które w gronie 700 par z całej Polski poradziły sobie wyśmienicie dochodząc do finału, zajmując czołowe miejsca. Drugim bardzo miłym akcentem, było zdobycie klasy tanecznej „D” w kat.pow. 15 lat, przez naszą parę Arkadiusza Buchowskiego i Agatę Stachowiak – Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Jest to ogromne wyróżnienie dla klubu i jeszcze większa motywacja dla pary, by na kolejnych turniejach tańca również byli w ścisłej czołówce.

.

23.01.2015r. Ogłaszamy Nowy Nabór !!!
Szkoła Tańca „Poezja” ogłasza Nowy Nabór do grupy Modern Jazz oraz do Formacji All Ladies Latino Solo. Zapraszamy dziewczyny od 12 lat, chcące rozwijać się tanecznie i sportowo, występować na scenie, brać udział w pokazach tanecznych i artystycznych. Spotkanie organizacyjne 2 luty godz. 17.00 w siedzibie szkoły tańca, ul. Bernardyńska 2, II piętro. Serdecznie Zapraszamy !

.

17.01.2015r. Szkolenie Standard
Aleksandr Ovchinnikov & Ewa Dudek byli naszymi gośćmi. Para międzynarodowej klasy „S” w tańcach standardowych, przeprowadziła szkolenie z naszymi parami. Wszyscy wychodzili zadowoleni i zmotywowani do dalszej pracy.

.

11.01.2015r. Turniej Tańca o puchar.prof.M.Wieczystego w Krakowie.
Mikołaj Kaczmarek, Monika Piechel oraz Arkadiusz Buchowski, Agata Stachowiak wzięli udział w prestiżowym turnieju tańca, jakim jest „Wieczysty”. Udział w finale Arka i Agaty oznaczał awans do kl. „D” w kombinacji 8T. Serdecznie Gratulujemy parze i życzymy dalszych sukcesów. „Wieczysty”, to jedna z najstarszych i najbardziej prestiżowych tego typu imprez w naszym kraju. Marian Wieczysty był założycielem Polskiego Towarzystwa Tanecznego, które działa od 1956 r. Laureat wielu nagród tanecznych na całym świecie, dzięki jego pracy i zaangażowaniu, taniec stał się bardzo popularną dyscypliną w Polsce. Turniej odbywa się tylko jeden raz w roku, trwa 2 dni i rozgrywany jest na kilku parkietach jednocześnie. Przez parkiety przewija się około 600-800 par z klubów z całej Polski. Tym bardziej cieszy nas fakt, że nasze pary wzięły w tak prestiżowym turnieju.

.

11.01.2015r. Tańczymy dla WOŚP
Jak co roku,Szkoła Tańca „Poezja” dołącza się do wspólnego grania na rzecz WOŚP. W tym roku tańczyliśmy w Bronikowie, Śmiglu i Kościanie. Dzięki uprzejmości firmy GM-Travel, która użyczyła swój transport, bezpiecznie i sprawnie docieraliśmy na występy. Dziękujemy organizatorom za ciepłe i miłe słowa, kierowane pod naszym adresem; Eugeniusz Kurasiński „Serdeczne podziękowanie za Wasz bardzo udany występ na naszym Koncercie WOŚP w Śmiglu. Gratuluję poziomu do którego doszliście w ostatnim czasie. Zaskoczyliście mnie kompletnie tym co zobaczyłem w Waszym wykonaniu. Jesteście bardzo dzielną ekipą. Brawo dla właścicieli Szkoły za upór, wytrwałość i konsekwentne realizowanie swoich celów. Pozdrawiam, trzymam za Was kciuki i życzę dalszych sukcesów.”

.

22.12.2014r. Wigilia tancerzy „Poetów”
W poniedziałek 22 grudnia, jak co roku, spotkaliśmy się przy jednym stole łamiąc się opłatkiem i życząc sobie wytrwałości w dążeniu do celu i dalszych sukcesów. Przez kilka lat działalności, stało się już tradycją, że spotykamy się nie na sali treningowej a przy stole i wspominamy miniony udany rok. Życzymy Wam i sobie, aby tych spotkań w gronie przyjaciół było jak najwięcej.

.

30.11.2014r. Trzecie podium naszej pary.
Wszystkie pudła zdobyte w klasie tanecznej E – bardzo dziękujemy naszym najlepszym trenerom i najlepszej szkole tańca w całym powiecie ^^

.

14.11.2014r. Ogłaszamy nowy nabór do grup.
W związku z ogromnym zainteresowaniem tańcem na wysokim poziomie, Szkoła Tańca Poezja ogłasza nabór do nowych grup Cheerleaders oraz do Formacji Latynoamerykańskiej – All Ladies Latin. Masz potencjał? Chcesz go rozwijać u najlepszych? Zapraszamy! Czekamy właśnie na Ciebie!Cheerleaders – oprawa meczów, imprez towarzyszących, co tydzień nowe układy choreograficzne – nuda jest nam obca. All Ledies Latin – oprawa imprez masowych, turnieje tańca i rywalizacja na parkiecie Za zgłoszeniami czekamy tylko do 28 listopada (piątek).

.

31.10.2014r. Halloween na basenie.
Jak co roku, 31 października od 17.00 do 22.00, zapraszamy na wspaniałe widowisko na basenie MOSiR w Kościanie. Przewidziano mnóstwo atrakcji dla dzieci jak i dorosłych. Szkoła Tańca”Poezja”, przygotuje niespodziankę w klimacie Halloween. Serdecznie Zapraszamy !

.

12.10.2014r. Nasze pary na OTTT zaczynają nowy sezon.
Nasza para Mikołaj Kaczmarek i Monika Piechel, 12 października na OTTT w Tarnowie Podgórnym podczas rywalizacji półfinałowej, weszli do ścisłego finału i ostatecznie zajęli 6 miejsce. Natomiast w sobotę 18 października w Wągrowcu OTTT Dance, zajęli 5 miejsce w rundzie finałowej. Gratulujemy ! W najbliższy weekend, wszystkie nasze pary turniejowe, reprezentować będą nasz klub na OTTT w Rakoniewicach i Murowanej Goślinie. Trzymamy kciuki za udane starty.

.

4.10.2014r. Szkoła Tańca”Poezja” partnerem BC Obra Kościan.
O godz. 17.00, 4 października miała miejsce inauguracja II Ligi Koszykówki. Szkoła Tańca”Poezja”, jako partner Basket Club Obra Kościan, zapewnia oprawę artystyczną na meczach w Kościanie. Nasza grupa Cheerleaderek dopinguje nasz zespół wraz z kibicami – Obra Go! Podczas przerw możemy podziwiać pozostałe grupy taneczne z naszej Szkoły Tańca. Kolejne spotkania naszych koszykarzy i grupami tanecznymi; 2.11.2014r.; 15.11.2014r.; 22.11.2014r. Serdecznie zapraszamy do wspólnego kibicowania – dołącz do grupy Cheerleaderek.

.

Kurs Tańca Towarzyskiego – Użytkowego dla dorosłych?
Tylko w Szkole Tańca”Poezja”!!! Tutaj czekają na Ciebie instruktorzy tańca, zajęcia dla wszystkich na różnych poziomach zaawansowania, sekcja PTT, profesjonalnie przygotowana sala taneczna i wiele, wiele innych !!! Ruszamy 3 października o godz. 20.00 i 6 października o godz. 21.00 Do wyboru masz dwa terminy. Kurs trwa 3 m-ce. Rozpocznij swoją przygodę z tańcem już teraz i zapisz się ! Serdecznie Zapraszamy!

.

17.08-27.08.2014r. Obóz Taneczny – Niechorze 2014
To już kolejny obóz taneczny organizowany przez Szkołę Tańca „Poezja”. Wyjazd 17.08 powrót 27.08 ( 10 dni !!! ). Transport autokarem, pełne wyżywienie, sala do ćwiczeń – parkiet, kadra instruktorska i opiekuńcza, NNW. Połączenie wypoczynku, dobrej zabawy z treningami, doskonaleniem technik tanecznych. Grupy początkujące mile widziane. Obóz zgłaszany do Kuratorium Oświaty. Szczegóły – kontakt tel.

.

21.07.2014r. Rozpoczynamy warsztaty taneczne”W Rytmie Wakacji”
Zapraszamy dzieci w wieku 4-6 lat oraz szkoły podstawowej od klasy 1-3, na letnie warsztaty taneczne, które odbędą się w trzech terminach ; 21.07-25.07, 28.07-1.08 oraz 4.08-8.08.Naszym celem jest połączenie dobrej zabawy z rozwijaniem zainteresowań uczestników warsztatów, możliwość nawiązania nowych przyjaźni, poznanie kultury tańca. Zapewniamy 5 godzin dziennie opiekę wychowawczą, zajęcia sportowe prowadzone przez instruktorów tańca, wyjście na basen i salę zabaw Nufrik, II śniadanie. Szczegóły – kontakt tel. UWAGA !!! Zarażamy pasją do tańca na całe życie !!!

.

27.06.2014r.I Gala Taneczna Szkoły Tańca „Poezja”.
W piątek 27 czerwca o godz. 17.00 odbył się występ – pokaz kończący sezon taneczny 2013/2014. Gala taneczna – jak nazwaliśmy to widowisko, zagości na stałe w kalendarzu imprez organizowanych przez klub. Aula UAM była wypełniona po brzegi przez rodziców, babcie, dziadków, znajomych naszych tancerzy oraz zaproszonych gości v-ce burmistrza Macieja Kasprzaka oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej Piotra Ruszkiewicza – dziękujemy za przyjęcie zaproszenia. Tancerze zaprezentowali swój kunszt taneczny we wszystkich stylach tanecznych, które oferuje klub. Swoje pierwsze kroki na scenie i przed publicznością pokazali nasi najmłodsi tancerze z grupy 4-6 lat, którzy zatańczyli Walca Angielskiego i Cha-Chę. Finałowym tańcem był Quickstep, który zatańczyły grupy Jazz Time, T.T. oraz najmłodsi klubowicze. Na zakończenie zostały rozdane upominki oraz medale K.T.S.”Poezja”.

.

4.04.2014r. K.T.S.”Poezja” rusza z zajęciami w Oborzyskach Starych
Klub Tańca Sportowego „Poezja”, dzięki współpracy z Urzędem Miasta, Gminą Kościan i Starostwem Powiatowym w Kościanie organizuje zajęcia taneczne w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Oborzyskach Starych. Zajęcia są skierowane dla dzieci i młodzieży. Uczestnicy kursu uczą się podstaw tańca, klasyki kroków tanecznych, rodzajów tańca, wypełniając czas wolny na sportowo. Projekt spotkał się z miłym przyjęciem przez młodzież. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu po 1,5h i będą trwać do czerwca. Wstęp bezpłatny na wszystkie zajęcia. W ramach kursu, zorganizowane będą warsztaty taneczne, prowadzone przez osobę znaną z TV. Po kursie, chętni mogą kontynuować zajęcia w Kościanie.

.

29.03.2014r. Udział w XVII OTTT w Lesznie
Nasz Klub oraz Nasze pary, po raz pierwszy wzięły udział w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego. Była to podwójna inauguracja – K.T.S.”Poezja” jako klub i pary taneczne. Jest to jeden z większych turniejów w kalendarzu PTT. Udział w turnieju wzięły 44 kluby z całej Polski. Nasz klub reprezentowały; jedna para w kategorii 12-13 lat w kombinacji 8 T oraz dwie pary w kategorii pow. 15 lat. Nasze pary uplasowały się w środku stawki, co jak na debiut jest bardzo dobrym rezultatem. Wszystkie nasze pary przywiozły pierwsze punkty. Gratulujemy. Kolejne turnieje przed nami.

.

1.03.2014r. Dzień Otwarty
Kolejny Dzień Otwarty zorganizowany przez K. T. S. „Poezja”. Dziękujemy za liczne przybycie naszych nowych gości i przyszłych tancerzy, jest to dla nas dowód, że to co robimy, robimy to z pasją i sercem. Kolejne nabory dzieci i młodzieży motywują nas do dalszej pracy i otwierania nowych grup tanecznych. Naszą obecnością zaszczyciła nas Ania Matlewska, która prowadziła zajęcia Modern – Jazz. Tydzień później powstała nowa grupa Jazz – Modern – Broadway.

.

25.01 i 21.02.2014r. „Mam Haka na Raka”
Występ na dwóch edycjach projektu prowadzonego przez uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w Kościanie. W takich projektach zawsze bierzemy udział.

.

8.02 - 15.02.2014r. Obóz Taneczny – Szklarska Poręba
Kolejny obóz taneczny zorganizowany przez Szkołę Tańca”Poezja”. Był taniec, zwiedzanie, spacery, czas wolny i…jazda na łyżwach w ostatni dzień pobytu. Humory dopisywały ( zobacz Galerię zdjęć). Wróciliśmy zadowoleni, mając w nogach nowe figury taneczne i nowe choreografie. Następny obóz już w sierpniu :)

.

24.01.2014r. Zaproszenie przez SP 4 w Kościanie
Tancerze z Klubu Tańca Sportowego „Poezja” zostali zaproszeni, jako część artystyczna na studniówkę w SP 4 w Kościanie. W pokazie wzięły udział, grupa Tańca Towarzyskiego oraz duet Modern- Jazz.

.

7.01.2014r. Kurs Tańca dla dorosłych – Zapraszamy
Wtorek 7 stycznia godz. 20.00 – 21.30, rusza kolejna, 5 edycja kursu tańca dla dorosłych. Na kursie poznajemy podstawy różnych tańców towarzyskich, użytkowych jak i te aktualne z telewizji, np. Bachata, Salsa…. Zapraszamy pary, chcące się świetnie bawić, wypełnić wieczór towarzysko, lubiące tańczyć i poznawać tajniki tańca. Kurs trwa 3 miesiące, 12 spotkań, po 1,5h. Zabieramy z sobą obuwie zmienne (wygodne) i dobry humor. Zapisy telefonicznie, e-mail lub osobiście w klubie. Czekamy na Ciebie :)

.

20.11.2013r. Formacja Tańca Towarzyskiego
Środa godz. 17.00, pierwsze zajęcia w naszym klubie tworzącej się Formacji Tańca Towarzyskiego. Jest nam bardzo miło, bo zainteresowanie tą grupą taneczną jest bardzo duże, co cieszy prowadzących, jak i młodzież w grupie. Jest to pierwsza i jedyna jak dotąd grupa w naszym mieście reprezentująca Taniec Towarzyski w Formacji. Widowiskowe choreografie grupowe, dają efekt wizualny już po paru zajęciach. Tej kategorii tanecznej jeszcze u nas nie było. Przestań zwlekać, dołącz do pierwszej Formacji Tańca Towarzyskiego w Kościanie.

.

Maj 2013r. Powstaje Klub Tańca Sportowego”Poezja”
Celem klubu jest propagowanie, szerzenie i organizowanie profesjonalnych zajęć, warsztatów tanecznych na terenie powiatu Kościańskiego. Klubowicze nasi przygotowują się do turniejów tańca, gdzie reprezentują nasze miasto, gminę, powiat – Kościan. Wstąpić do klubu może każdy, kto chce dzielić swoją pasję taneczną razem z nami.

.

02.10.2013r. Pierwsze zajęcia z najmłodszymi
Powstała grupa przedszkolaków, zajęcia taneczno-ruchowe. Na zajęciach uczymy się podstaw tańca, poprzez świetną zabawę w całej grupie. Są jeszcze wolne miejsca, można zapisać swoją pociechę. Zdjęcia w „GALERIA”

.

09.09.2013r. Rozpoczęcie nowego sezonu tanecznego
Nabór do nowych grup tanecznych, do naszego grona dołączyła silna grupa Hip Hop. Powiększa się grono instruktorów. Zdjęcia z Dnia Otwartego można zobaczyć w zakładce”GALERIA” .

.

18.08. – 24.08.2013r. Obóz Taneczny-Niechorze 2013
Drugi obóz zorganizowany przez Szkołę Tańca”Poezja”o tematyce tanecznej. Zajęcia odbywały się na profesjonalnej sali tanecznej, wykłady z teorii tańca bardzo ciekawe. Był również czas na zabawę, kąpiele w morzu i ognisko z kiełbaskami. Wróciliśmy w świetnych humorach, czekając na następny wyjazd. Zdjęcia w zakładce „GALERIA”.

.

07.07.2013r.Turniej Wsi – Stare Bojanowo
Bardzo udana impreza, organizacja na wysokim poziomie, frekwencja uczestników turnieju dopisała, dlatego nie mogło nas tam zabraknąć. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie.Występ wszystkich grup ze Szkoły Tańca”Poezja” – Taniec Towarzyski, Modern-Jazz, Broadwy.

.

29.06.2013r. Festyn szkolny w Czaczu
Występ grup Taniec Towarzyski.

.

8.06.2013r. Dni Kościana
Występ grup tanecznych na Dniach Kościana,a w przerwie pokaz naszej gupy zumbowiczek.

.

25.05.2013r. Dni Śmigla
Występ grupy tańca towarzyskiego i grupy modern jazz, na Dniach Śmigla.

.

17. 08. 2013r. do 24. 03. 2013r. Obóz Taneczny
To termin obozu Tanecznego – zapisy ruszyły, czekamy za Tobą do końca maja.

.

09. 03. 2013r. i 23. 03. 2013r. Anna Matlewska
Dwa razy w miesiącu gościmy w naszej Szkole Tańca Anię Matlewską - przyjdź, zobacz, i zacznij się uczyć od najlepszych profesjonalnego tańca

.

02. 02. 2013r. Warsztaty taneczne
Warsztaty Taneczne Contemporay i Modern – Jazz, prowadzone przez Anię Matlewską, finalistkę 7 edycji You Can Dance. Zdjęcia z zajęć w zakładce GALERIA. Jednocześnie zapraszamy do zapisów na nowe zajęcia w naszej szkole, Modern – Jazz, Contemporary. Zajęcia prowadzić będzie Ania Matlewska i Estera Wolska. Chcesz tańczyć z najlepszymi, w takim razie czekamy właśnie na Ciebie.

.

16. 12. 2012 r.Piłkarze Dzieciom Turniej Charytatywny
Byliśmy tam z wszystkimi o gorących sercach dla Majki. Inicjatywa i cel godny naśladowania. Dziękujemy :)))

.

26. 10. 2012 r. Zumba Zombie Party
Zapraszamy na Zumba Zombie Party, to 2 godz. zabawy ZUMBA w HALLOWEEN, wskazane stroje przebierańców, makijaż i pozytywna energia. Rozpoczęcie 18.00 do 20.00, następnie zapraszamy na basen MOSiR ul. Nacławska, na pokaz Zumba Zombie naszych zumbowiczów.

.

22. 09. 2012 r. I Maraton Zumba
Nasza Szkoła Tańca, zorganizowała I Maraton Zumba w naszym mieście. Frekwencja i humory jak zawsze dopisały. Trzy godz. pozytywnej energii naładowano w rytmach latynoskiej muzyki. Nastroje i emocje jakie nam towarzyszyły, przenieśliśmy następnie na parkiet kościańskiego klubu, gdzie zaraziliśmy Zumbą siedzących przy stolikach. Było super, a dowodem są uśmiechnięte buzie zumbowiczów

.

18. 08 do 25. 08. 2012 r. Szkoła T.”Poezja” wyjeżdżamy na obóz taneczny do Niechorza.
Rozgrzewka, ćwiczenia techniki tańca, taniec, wspólne zabawy, kąpiele słoneczne i morskie, ogniska – muzyka – i śpiew. Pogoda wymarzona, wróciliśmy z dużymi apetytami na obóz w przyszłym roku. Dziękujemy uczestnikom, ich uśmiechy były bezcenne. Zdjęcia w galerii i na Facebook’u.

.

16. 06. 2012r. Dni Czempinia
Występy grup młodszej i starszej. Grupa młodsza zaprezentowała się w 3 tańcach; Cha-cha, Walc Wiedeński i Rock’n'roll Grupa starsza przy akompaniamencie Orkiestry Dętej „TON” pokazała Sambę, Jive, Tango, Cha-cha oraz Walca Wiedeńskiego.

.

03. 06. 2012r. Dni Kościana
Pokaz tańców towarzyskich grupy starszej, do muzyki „na żywo”

.

02. 06. 2012r. Dni Kościana
Zaprezentowanie się szerszej publiczności młodszej naszej grupy w tanecznym, rozrywkowym repertuarze latynoamerykańskim.

.

25. 05. 2012r. Dzień Matki
Pierwszy występ młodszej grupy i prezentacje umiejętności dla naszych mam oraz dla zaproszonych gości; pana Burmistrza Miasta Kościana Michała Jurgi oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej Kościana pana Piotra Ruszkiewicza. Gratulujemy najmłodszym :-)))

.

19. 02. 2012r. Koncert Karnawołowy Orkiestry Dętej „TON”
Nasza starsza grupa taneczna uświetniła Koncert Karnawałowy Orkiestry Dętej „TON” z Kościana, która do największych światowych przebojów, zaprezentowała Brazylijską Sambę, Argentyńskie Tango, prosto z Wiednia Walca Wiedeńskiego, Kubańską Cha-chę i Jive. Dziękujemy orkiestrze za zaproszenie do wspólnego projektu.

.

08. 01. 2012r. WOŚP Czempiń
Pierwszy występ i tak szczytny cel. Zaszczyt i duma zaprezentować się podczas WOŚP – graliśmy i tańczyliśmy z „pompą”.