bannar

O nas

.

.

Images

.

Images

O nas

Zakładając firmę Szkołę Tańca Poezja, nie robilismy biznes planu, nie rysowalismy struktur organizacyjnych... Po prostu marzyliśmy tak bardzo, że nie mogło się nie udać.

Poprzez zaangażowanie i pracę wielu osób, stworzyliśmy profesjonalną firmę opartą na przesłaniu prof. Wieczystego "Tańczyć może każdy". Choć wizytówką naszą pozostaje taniec sportowy, to z roku na rok co raz większą rolę odgrywają nasze zespoły tańca współczesnego: Youtha Jazz, Juvenille oraz Sheak Team.

Organizujemy także  dla Państwa  imprezy o wymiarze  sportowym,  edukacyjnym i kulturalnym. Niektóre z nich odbywają się w klimacie kameralnych koncertów  i warsztatów tanecznych. Współpracujemy z Kościańskim Ośrodkiem Kultury, Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Kościanie, z którymi realizujemy wspólne projekty artystyczne organizowane dla dzieci oraz dorosłych. Wsparcie miasta, gminy oraz powiatu, utwierdza nas w tym co robimy dzięki temu dzisiaj można śmiało powiedzieć, że te pięć lat funkcjonowania Szkoły na arenie ogólnopolskiej  i międzynarodowej, stworzyło swoistą i niepowtarzalną markę.

Szkoła Tańca to wysoki poziom nauczania i organizacji, a wszystko to w trzech profesjonalnych salach lustrzanych, szatnią, recepcją oraz parkingiem w samy centrum miasta. Już dzisiaj  zapraszamy wszystkich, gdzie postaramy się Państwa oczarować magią tańca. Myślimy, że każdy znajdzie u nas nie tylko sposób na spędzenie wolnego czasu, ale poczuje niepowtarzalny klimat Szkoły Tańca Poezja.

... ... ...
8 LAT NA RYNKU
255 metrów kwadratowych parkietu
186 turniejów w których wzięli udział tancerze Poezji
48 lat różnicy między najmłodszym i najstarszym tancerzem
 • Wspaniała SZKOŁA TAŃCA! Pasja i profesjonalizm! Mega ekipa i wspaniała atmosfera, przygotowanie instruktorów do zajęć, pasja i radość, która udziela się wszystkim uczestnikom. Po prostu rewelacja! Cudowni ludzie, którzy kochają to co robią! Polecam!

  Marta
  UCZESTNICZKA KURSU DLA DOROSŁYCH
 • 5 i zdecydowanie więcej! za tą atmosferę, za uśmiech osób tam pracujących, za zajęcia w miłej atmosferze i za zaangażowanie instruktorki :) żeby był płaski brzuch i jędrne pośladki i smukłe uda! Dziękuję :)

  Weronika
  UCZESTNICZKA ZAJĘĆ FITNESS
 • Wspaniała SZKOŁA TAŃCA! Pasja i profesjonalizm!!!! Mega ekipa i wspaniała atmosfera, przygotowanie instruktorów do zajęć, pasja i radość, która udziela się wszystkim uczestnikom. Po prostu rewelacja! Cudowni ludzie, którzy kochają to co robią! Polecam wszystkim

  Marta
  TANCERKA