Trainers Image

Turniej Tańca Nowoczesnego w Kościanie

29 kwietnia odbył się pierwszy Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego w Kościanie, którego organizatorem był Klub Tańca Sportowego "Poezja" oraz Urząd Miasta Kościana.

Zaproszenie na turniej przyjęły kluby z całej Polski min. ze Szczecina, Stargardu, Warszawy,Poznania, Wrześni, Środy Wielkopolskiej, Leszna, Kwilcza, Pakosławia, Miejskiej Górki, Łagowa, Nowej Soli, Gostynia, Kunowa, Opalenicy oraz Kościana. Turniej byłl podzielony na III bloki taneczne: I blok Inne formy tańca, II blok Taniec Współczesny oraz III blok Taniec Nowoczesny. Kategorie wiekowe: do 8 lat, 9-11 lat, 12-15 lat oraz pow. 15 lat.

W panelu sędziowskim zasiedli: Magdalena Kossakowska - sędzia główny z Poznania, Sara Janicka Poznań, Natalia Mioduszewska Warszawa, Chris Trybuś Warszawa oraz Piotr Szwarc Poznań.

Prowadzącym imprezę był niezawodny Witek WiTows Ostynowicz, który przez cały czas zachęcał uczestników oraz publiczność do zabawy. Dziękując klubom, trenerom, opiekunom i rodzicom za tak liczne przybycie na nasz turniej, już dziś zapraszamy do Serca Wielkopolski, do Kościana na kolejne zmagania taneczne tancerzy.

> GALERIA ZDJĘĆ Z WYDARZENIA (na stronie Turnieju) <